Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Boyka

Mesaje : 58
Data de înscriere : 24/09/2010

Regulamentul Central Empty
MesajSubiect: Regulamentul Central   Regulamentul Central EmptySam Sept 25, 2010 5:12 am

Regulament Fifa Best08

1.Odata cu inregistrarea pe acest forum sunteti de acord in totalitate cu acest regulament.

2.Limbajul obscen/vulgar este interzis.Acest este sanctionat in functie de gravitatea lui.

3.Injurile asupra unui administrator/utilizator al forumului poate duce la eliminarea de pe forum.In functie de gravitate,acesta poate primi sanctiuni diferite:

Reguli:

*Meciurile din fiecare liga se vor disputa pe durata a 90 minute.Nu se acord prelungiri in caz de egaliate!

*In cazul in care va avea loc vreo intrerupere a meciului din cauza unei slabe conexiuni,veti putea relua partida din minutul deconetarii +3-5 min de prelungire,scorul considerandu-se ca fiind cel din inaintea intreruperii!

*Este INTERZIS sa apasati ALT+TAB/butonul WINDOWS inainte de finalul partidei,moment in care adversarului ii va aparea Connection Lost,deoarece veti fi penalizati in clasament!

*Daca un utilizator iese in timpul disputei intentiont din diferite motive,acesta va pierde meciul cu 3:0!

*Este INTERZISA combinatia de taste Q+W/Q+A din propria jumatate!

*Este INTERZISA executarea corner-ului pe spatiul portii!

*Cand adversarul se pregateste de executarea corner-ului este INTERZIS sa va aflati cu portarul in afara careului de 6 m!

*Executarea out-ului in careul de 6 m este INTERZISA!

*In cazul in care doua echipe,in fazele eliminatorii,sunt la egalitate(Ex:Chelsea-Valencia 2-3/Valencia-Chelsea 0-1=Scor Final 3-3),se va juca MECI DE DEPARTAJARE pentru stabilirea echipa invingatoare!

*Fiecare utilizator poate amana de 3 ori disputarea unei partide cu un altul,cu o durate de maxim o zi,in fiecare sezon!

*In momentul in care un utilizator renunta(nu poate sa mai continue un sezon) la inregistrarea din forum,toate rezulatatele acestuia vor fi anulate,dar acesta este rugat sa posteze cand nu mai poate continua!

*Pentru lista golgeter-ilor este necesar un PRINT,altfel nu vor fi luati in considerare!

*Bugetul fiecarei echipe trebuie sa fie mai mare sau egal cu 0.Daca o echipa are datorii mai mari de -14,risca sa fie DEPUNCTATA!

*Valoarea unei echipe este de minim 2,5*!